Oferta

Dziecko w Mini Akademii ma zagwarantowaną fachową opiekę w dni robocze w godzinach 6:30-16:30. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę w miłej przyjaznej dziecku atmosferze.

Przedszkole oferuje:

• naukę przez zabawę
  • zajęcia dydaktyczne w ramach podstawy programowej wychowania przedszkolnego.
  • język angielski
  • zajęcia specjalistyczne dla dzieci wymagających dodatkowych zajęć rewitalizacyjnych i wspomagających rozwój dzieci
  • dodatkowe zajęcia rozwijające zdolności dziecka m.in. sensoplastyka, akademia młodego Einsteina, origami, akademia rysunku, kuchcikowo i wiele innych
  • okolicznościowe imprezy i spotkania odbywające się w przedszkolu (baliki, spotkania z ciekawymi osobami, wizyty teatrzyków)
  • diagnozę logopedyczną na początku roku dla wszystkich dzieci
  • szeroki wachlarz odpłatnych zajęć dodatkowych
  • zajęcia z dziećmi przeprowadzane są z wykorzystaniem sprzętów interaktywnych i multimedialnych

Przedszkole jest w pełni dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci.

Dysponujemy jasnymi i przestronnymi bogato wyposażonymi salami, osobną stołówką z wyjściem do ogrodu przedszkolnego na którym znajduje się zamknięty, bezpieczny, atestowany plac zabaw.  Dodatkowo dysponujemy również salą zabaw tzw. zimowym placem zabaw,w którym za dodatkową opłatą jest możliwość zorganizowania urodzin dla naszych przedszkolaków oraz „dzieci z zewnątrz”.

W placówce zachowane są wysokie standardy bezpieczeństwa poprzez całodobowy monitoring oraz system zabezpieczający możliwość wejścia osób trzecich na teren przedszkola – karty chipowe. Mechaniczna wentylacja i system oczyszczania powietrza w które wyposażone jest przedszkole mają pozytywny wpływa na mikroklimat, a ogrzewanie podłogowe i możliwość indywidualnej regulacji pozwala dostosować według potrzeb temperaturę powietrza w każdej z sal z osobna.