O nas

Przedszkole Niepubliczne „Mini Akademia” i Żłobek w Kcyni działa od 01.09.2018 roku. W dniu 29 sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie i poświecenie placówki. Symbolicznego otwarcia – przecinania wstęgi dokonali kierownik Referatu Oświaty Urzędu Miejskiego w Kcyni Wojciech Jaskulski wraz z księdzem dziekanem Michałem Kosteckim, właścicielką Barbara Szurik oraz chętnymi, odważnymi dziećmi. „Mini Akademia” mieści się przy ul. Libelta 15

Do naszego Przedszkola zapraszamy dzieci w wieku 2,5-6 lat

Placówka funkcjonuje zgodnie z Ustawa o systemie oświaty i Zarządzeniem MEN w sprawie placówek niepublicznych oraz Statutem Przedszkola.

W Mini Akademii każdy mały człowiek może liczyć na ciepłą, miłą, fachową opiekę nauczycieli, którzy proponują szereg działań rozwijających wiedzę dziecka o świecie i sobie samym. Celem Przedszkola jest poznanie malucha oraz jego zdolności i zainteresowań, jak również propagowanie zdrowego trybu życia oraz wszechstronny rozwój dziecka. Wychowanie i uczenie się przebiegają w rodzinnej i życzliwej atmosferze, gdzie panuje przede wszystkim akceptacja i bezpieczeństwo, a także sprzyjające warunki, umożliwiające dzieciom osiągnięcie dojrzałości szkolnej. Wzmacniana jest ich samoakceptacja i wiara we własne możliwości oraz aktywność i twórczość. To wspaniałe miejsce, przyjazne zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom.

Do żłobka zapraszamy maluszki w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat.

Żłobek „Mini Akademia” to miejsce dla najmłodszych, gdzie rodzinna atmosfera, uśmiech i życzliwość jest przede wszystkim podstawą szybkiej aklimatyzacji w pierwszych dniach pobytu.

To miejsce wyjątkowe w którym dzieci uczą się przez zabawę, zaspokajają ciekawość świata. Biorą udział w zróżnicowanych zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli, dla których praca z dziećmi jest pasją. Spędzają czas w przytulnym, przyjemnym i bezpiecznym miejscu.

navigate_before
navigate_next

Zadzwoń! Zapytaj o szczegóły!